Тренувальний повідець для собак Miami, 10 м х 20 мм, оранжевий, Kerbl
SKU
81047
- водонепроникна, стійка до забруднень
- з ручкою та карабіном
- з міцної нейлонової тканини
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81047 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653068427 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81047 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.318 kg |
| Маса нетто | 0.32 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 19.08 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
