Тренувальний повідець для собак Shiny Night, флуоресцентний, 200 см х 20 мм, чорно-білий, Kerbl
SKU
81051
- з флуоресцентним принтом – накопичує світло і світиться в темряві
- з високоякісної нейлонової тканини
- металеві пряжки і карабін, лаковані
- 3-ступенева регулювання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81051 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653907399 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81051 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 0.175 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 21 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
