Тренувальний повідець для собак Vegas, 10 м х 8 мм, коричневий, Kerbl
SKU
83874
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83874 |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653838747 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83874 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.372 kg |
| Маса нетто | 0.37 kg |
| Висота коробки | 30.5 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 23.696 kg |
| Ширина коробки | 36.5 cm |
