Тренувальний повідець для собак Wild Life, 200 см х 25 мм, коричнево-бірюзовий, Kerbl
SKU
80268
- з високоякісної нейлонової тканини
- модні нашивки
- міцні пряжки та карабін
- 3-рівневе регулювання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80268 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653906378 |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80268 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/40/480 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.238 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 9.52 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
