Тримач для попони, синій, Kerbl
SKU
325817
- оцинкований ланцюг з двома карабінами та пластиковим покриттям
- для підвішування попон для коней або під сідло
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 325817 |
| Основний EAN-13 | 4018653124239 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 325817 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 83025000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/625 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 85 cm |
| Чиста вага продукту | 1.05 kg |
| Маса нетто | 1.05 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 85 cm |
| Вага коробки | 26.25 kg |
