Трубчаста пастка для полівок і кротів VoleX alive, Kerbl
SKU
299628
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299628 |
| Старий код SKU | 12-0018 |
| Основний EAN-13 | 4018653099926 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/144/576 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.104 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 27 cm |
| Вага коробки | 0.624 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
