Трубка для напувалки, сталева, зовнішня різьба 1/2, 50 см, Kerbl
SKU
221240
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221240 |
| Старий код SKU | 10-8022 |
| Код постачальника | 221240 |
| Основний EAN-13 | 4018653064870 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 2.13 cm |
| Чиста висота продукту | 2.13 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 0.426 kg |
| Маса нетто | 0.43 kg |
