Тунель для хом'яка, дерев'яний, 20 см, Kerbl
SKU
84257
- з дерева
- діаметр отворів: 3,5 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84257 |
| Код постачальника | 84257 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653842577 |
| Діаметр | 7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/64/640 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.144 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 9.216 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
