Тунель для кота Raupe, 170 х 30 см, зелений, Kerbl
SKU
81631
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81631 |
| Код постачальника | 81631 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653992333 |
| Діаметр | 30 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.657 kg |
| Маса нетто | 0.66 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 4.431 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
