Тунель для котів, 3 входи, 80 х 50 х 25 см, бірюзово-рожевий, Kerbl
SKU
80903
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80903 |
| Код постачальника | 80903 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653388617 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 0.29 kg |
| Маса нетто | 0.29 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 6.198 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
