Тунель для сіна, чорний, 150 x 50 см, осередок 5 см, Kerbl
SKU
3282836
- практичний тунель для сіна, який можна наповнювати з обох сторін
- міцні ремені з пружинними карабінами з боків для легкої установки
- металеві вставки на кінцях і в середині для полегшення наповнення
- легке відкриття за допомогою блискавки для наповнення та поповнення
- стійкий до розривів і довговічний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 3282836 |
| Основний EAN-13 | 4018653137628 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3282836 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 56081930 |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20 |
| Чиста ширина продукту | 54.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 54.5 cm |
| Чиста вага продукту | 3.358 kg |
| Маса нетто | 3.36 kg |
| Ширина коробки | 57 cm |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 16.79 kg |
