Тунель із трави для гризунів, кутовий, 13 х 13 х 8 см, Kerbl
SKU
82875
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82875 |
| Код постачальника | 82875 |
| Код CN | 23099041 |
| Основний EAN-13 | 4018653828755 |
| Діаметр | 7 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18/288 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.144 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 2.592 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
