Універсальний шампунь для собак, лимонний, 200 мл, MagicBrush
SKU
80129
- делікатно очищає шерсть і надає їй блиск;
- алое зволожує шкіру, зміцнює ріст волосся, оживляє та полегшує догляд;
- з запахом лимонної трави.
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 80129 |
| Код постачальника | 80129 |
| Код CN | 33051000 |
| Основний EAN-13 | 4018653288214 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/864 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.236 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 19 cm |
| Вага коробки | 1.528 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
Attachments and documentation

