Ваговий брус
SKU
291365
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291365 |
| Старий код SKU | 10-8225 |
| Код постачальника | 291365 |
| Основний EAN-13 | 5902385825047 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84238220 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15 |
| Чиста ширина продукту | 44 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 94 cm |
| Чиста вага продукту | 42 kg |
| Маса нетто | 42 kg |
