Ваговий комплект KS600, ваговий промінь 600 мм з дисплеєм
SKU
291360
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291360 |
| Старий код SKU | 10-8222 |
| Код постачальника | 291360 |
| Основний EAN-13 | 5902385825016 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73089098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 89 cm |
| Чиста висота продукту | 31 cm |
| Чиста довжина продукту | 262 cm |
| Чиста вага продукту | 190 kg |
| Маса нетто | 190 kg |
