Відкритий лоток з бортиком, 50 х 35 х 12 см, Kerbl
SKU
84227
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84227 |
| Колір виробника | зелений/білий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653842270 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84227 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/240/8160 |
| Чиста висота продукту | 1.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 4.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.688 kg |
| Маса нетто | 0.69 kg |
| Чиста ширина продукту | 2 cm |
| Ширина коробки | 54 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 72 cm |
| Вага коробки | 16.512 kg |
