Вила для картоплі, 14 зубців, без держака, 37 x 32 см, Freund-Victoria, Kerbl
SKU
29116
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29116 |
| Старий код SKU | 10-5315 |
| Код постачальника | 29116 |
| Основний EAN-13 | 4018653291160 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Słowenia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/200 |
| Чиста ширина продукту | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 11.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.7 kg |
| Маса нетто | 1.7 kg |
