Вила з держаком із лакованого ясеня у формі літери Т, 110 см, 4 зубці, 31 x 23 см
SKU
29103-T
- Виготовлені з високоякісної сталі.
- Держак довжиною 110 см, виготовлений із лакованого ясеня, у формі літери Т.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29103-T |
| Старий код SKU | 10-5355 |
| Код постачальника | 29103-T |
| Основний EAN-13 | 4018653025086 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Austria |
| Виробник | FREUND VICTORIA Gartengeräte GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/150 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 140 cm |
| Чиста вага продукту | 1.5 kg |
| Маса нетто | 1.5 kg |
