Вінілова іграшка-гантель для собак, з пищалкою, 19 см, Kerbl
SKU
83513
- пищаща іграшка
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83513 |
| Код постачальника | 83513 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653835135 |
| Додаткова інформація | średni |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z piszczałką |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.121 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 8.712 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
