Вішалка для попони і вальтрапа, 4 перекладини, Kerbl
SKU
3297676
- виготовлений з міцних металевих прутів, пофарбованих порошковою фарбою
- практичний і гнучкий у використанні
- для підвішування та сушіння ковдр для коней або чапель
- метал, пофарбований порошковою фарбою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3297676 |
| Основний EAN-13 | 4018653189368 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3297676 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/300 |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 117 cm |
| Чиста вага продукту | 0.987 kg |
| Маса нетто | 0.99 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 20 kg |
