Візок для сідла та ящика, чорний, 127 х 48 х 78 см, Kerbl
SKU
321000
- стабільний візок для сідла, виготовлений з пофарбованих порошковою фарбою металевих трубок
- тримач для сідла, недоуздка та ящика для догляду, а також два гачки
- мобільний і складаний
- підходить для стайні, турнірів та подорожей
- розміри верхньої та нижньої частини ящика для догляду: ширина 38 см x глибина 28 см
- вага 15 кг
- загальні розміри: прибл. 127 x 48 x 78 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 321000 |
| Код постачальника | 321000 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653936375 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 87168000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Глибина | 78 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 72 cm |
| Чиста вага продукту | 9.6 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 72 cm |
| Вага коробки | 9.6 kg |
| Маса нетто | 9.6 kg |
