Вольєр для дрібних тварин, металевий, 57 х 78 см, 8 шт, Kerbl
SKU
81715
- 8 елементів огорожі розміром 57 х 78 см кожен.
- метал з порошковим покриттям
- з дверима
- можливість розширення додатковими клітками
- можливість використання чохлів: сітка/захист від сонця 82708-2 і нейлонове дно 82721
- простий монтаж за допомогою вбитих у землю штифтів
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81715 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963876 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Код постачальника | 81715 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Діаметр | 143 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/56/890/2180 |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 6.2 kg |
| Маса нетто | 6.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
| Ширина коробки | 61 cm |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 82 cm |
| Вага коробки | 24.8 kg |
