Вольєр для гризунів, 115 х 85 х 90 см, Kerbl
SKU
81720
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81720 |
| Код постачальника | 81720 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653963920 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/155/385 |
| Чиста ширина продукту | 77 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 19.542 kg |
| Маса нетто | 19.54 kg |
