Вольєр для гризунів, 180 x 90 x 75 см, Kerbl
SKU
81712
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81712 |
| Код постачальника | 81712 |
| Основний EAN-13 | 4018653943786 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/790/1900 |
| Чиста ширина продукту | 53.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 92 cm |
| Чиста вага продукту | 11.5 kg |
| Маса нетто | 11.5 kg |
