Вольєр для гризунів 6-ти кутовий, з дверцятами, 110 см, Kerbl
SKU
82833
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82833 |
| Код постачальника | 82833 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653141205 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/56 |
| Чиста ширина продукту | 58.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 58.5 cm |
| Чиста вага продукту | 3.1 kg |
| Маса нетто | 3.1 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 12.4 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |


