Вольєр для гризунів Easy, 115 x 115 x 60 см, Kerbl
SKU
82845
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82845 |
| Код постачальника | 82845 |
| Основний EAN-13 | 4018653828458 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/1529 |
| Чиста ширина продукту | 66.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 118 cm |
| Чиста вага продукту | 9.9 kg |
| Маса нетто | 9.9 kg |
