Вольєр для гризунів з дахом, лакований, 220 x 115 x 75 см, Kerbl
SKU
81708
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81708 |
| Код постачальника | 81708 |
| Основний EAN-13 | 4018653927403 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Aby przedłużyć żywotność wybiegu, należy odpowiednio pomalować drewno. |
| Негабаритний товар | x |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/112/282 |
| Чиста ширина продукту | 75 cm |
| Чиста висота продукту | 27 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 29 kg |
| Ширина коробки | 75 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 120 cm |
| Вага коробки | 29 kg |
| Маса нетто | 29 kg |
