Вольєр для кроликів із захистом від втечі, 230 x 115 x 70 см, Kerbl
SKU
82825
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82825 |
| Код постачальника | 82825 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653828250 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/350/860 |
| Чиста ширина продукту | 73 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 119 cm |
| Чиста вага продукту | 23.6 kg |
| Маса нетто | 23.6 kg |
