Вольєр для кроликів/зайців/курей, 220 x 103 x 103 см, Kerbl
SKU
70345
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70345 |
| Старий код SKU | 04-0023 |
| Код постачальника | 70345 |
| Основний EAN-13 | 4018653703458 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/13/355/880 |
| Чиста ширина продукту | 72.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 117 cm |
| Чиста вага продукту | 21.8 kg |
| Маса нетто | 21.8 kg |
