Вольєр із захистом від втечі, 144 х 112 х 60 см, Kerbl
SKU
81701
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81701 |
| Старий код SKU | 04-0221 |
| Код постачальника | 81701 |
| Основний EAN-13 | 4018653907764 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/440/1070 |
| Чиста ширина продукту | 74 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 119 cm |
| Чиста вага продукту | 15 kg |
| Маса нетто | 15 kg |
