Вологозахищена світлодіодна лампа FarmTUBE 20 Вт, 60 см
SKU
345640
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 345640 |
| Старий код SKU | 10-8198 |
| Код постачальника | 345640 |
| Основний EAN-13 | 4018653377963 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 94051140 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/100 |
| Чиста ширина продукту | 9.8 cm |
| Чиста висота продукту | 9.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 70.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.246 kg |
| Ширина коробки | 21.9 cm |
| Висота коробки | 21.1 cm |
| довжина коробки | 72 cm |
| Вага коробки | 5.481 kg |
| Маса нетто | 1.25 kg |
