Волокно деревини для очищення вимені, 12 кг, Kerbl
SKU
15821
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15821 |
| Старий код SKU | 01-5442 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653158210 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44050000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15821 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 49 cm |
| Чиста висота продукту | 40 cm |
| Чиста довжина продукту | 55 cm |
| Чиста вага продукту | 12 kg |
| Маса нетто | 12 kg |
