Воронка для переоснащення годівниць для підсвинків Maxi Pan, Kerbl
SKU
221077
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221077 |
| Старий код SKU | 10-1021-002 |
| Код постачальника | 221077 |
| Основний EAN-13 | 4018653256466 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Rotecna |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 40 cm |
| Чиста довжина продукту | 38 cm |
| Чиста вага продукту | 1.14 kg |
| Ширина коробки | 53 cm |
| Висота коробки | 53 cm |
| довжина коробки | 110 cm |
| Вага коробки | 11.4 kg |
| Маса нетто | 1.14 kg |