Восковий блок для маркування покритих вівцематок, зелений, Kerbl
SKU
2795
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2795 |
| Старий код SKU | 03-0058 |
| Код постачальника | 2795 |
| Основний EAN-13 | 4018653034750 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96099090 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/3220 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 10 cm |
| Чиста вага продукту | 0.215 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
| Висота коробки | 8 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 2.256 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
