Всмоктувальний фільтр пасовищного насоса для напувалки Aquamat II, Kerbl
SKU
22422
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22422 |
| Старий код SKU | 10-2344-001 |
| Код постачальника | 22422 |
| Основний EAN-13 | 3599150021401 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Francja |
| Виробник | La Buvette |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 8.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.12 kg |
| Вага коробки | 6 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
