Вугільний фільтр для котячого лотка, Kerbl
SKU
83079
- змінний вугільний фільтр для лотка 81692
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83079 |
| Код постачальника | 83079 |
| Основний EAN-13 | 8003507963023 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 59119099 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Filtr węglowy do kuwety |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 10.3 cm |
| Чиста висота продукту | 0.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.006 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 30.5 cm |
| Вага коробки | 0.6 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
