Вушні бирки FlexoPlus D/D, жовті, комплект, 25 шт, Kerbl
SKU
20220
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20220 |
| Старий код SKU | 07-2211 |
| Код постачальника | 20220 |
| Основний EAN-13 | 4018653202203 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 2.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
