"З'єднання для шланга 3/4"" -1/2"""
SKU
3229063
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 3229063 |
| Основний EAN-13 | 4018653377949 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3229063 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39174000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 2.8 cm |
| Чиста висота продукту | 2.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Ширина коробки | 15.5 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 23 cm |
| Вага коробки | 0.612 kg |