З'єднувальний патрубок для ніпельної напувалки, одинарний, 100 см, Kerbl
SKU
221245
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221245 |
| Старий код SKU | 10-9219 |
| Код постачальника | 221245 |
| Основний EAN-13 | 4018653061749 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 8.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 99 cm |
| Чиста вага продукту | 0.94 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 102 cm |
| Вага коробки | 9.4 kg |
| Маса нетто | 0.94 kg |
