Захисна шапочка для волосся, від неприємних запахів, XXS/XS, чорна, Kerbl
SKU
15345
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15345 |
| Старий код SKU | 09-3201 |
| Код постачальника | 15345 |
| Розмір | XXS |
| Основний EAN-13 | 4018653153451 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 65050090 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 21.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.062 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 1.521 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
