Захисне покривало для машини Economy, чорне, 170 х 100 см, Kerbl
SKU
80574
- в багажник
- захищає від вологи та бруду
- з накладкою на бампер
- підходить для всіх автомобілів з підголівниками на задньому сидінні
- проста установка завдяки регульованим петлям із застібкою-пряжкою
- з боковою застібкою-липучкою до тулуба на фетровій підкладці
- матеріал: поліестер
- можна прати
- водонепроникний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80574 |
| Код постачальника | 80574 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 63049300 |
| Основний EAN-13 | 4018653216231 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 0.82 kg |
| Маса нетто | 0.82 kg |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 16.4 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
