Захисне покривало для машини Premium, чорне, 170 х 100 см, Kerbl
SKU
80575
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80575 |
| Код постачальника | 80575 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 63049300 |
| Основний EAN-13 | 4018653216248 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 31 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 1.464 kg |
| Маса нетто | 1.46 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 14.64 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
