Захисні черевики для собак Active, розмір XS, Kerbl
SKU
80604
- для захисту від порізів, викликаних гравієм або сіллю
- регульовані застібки на липучці
- з дихаючого синтетичного каучуку
- міцна, нековзка гумова підошва
- набір з 2 частин Щоб виміряти розмір взуття, необхідно виміряти лапи в стоячому положенні та під навантаженням. Завжди використовуйте найширшу частину лапи для вибору розміру. Якщо ваш розмір знаходиться між двома розмірами, виберіть більше взуття.
- Розміри: A. ширина взуття: 5,3 см B. загальна довжина взуття: 10,5 см C. окружність входу у взуття: 8 см D. висота взуття: 3,5 см E. довжина x ширина: 6,6 x 5,3 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80604 |
| Колір виробника | чорний/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653907894 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | XS |
| Код постачальника | 80604 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Попередження | *Szerokość łap należy zmierzyć przy obciążeniu |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/750 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 4.3 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |




