Захисні навушники Peltor X4A, Kerbl
SKU
34740
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34740 |
| Старий код SKU | 10-6240 |
| Код постачальника | 34740 |
| Основний EAN-13 | 4046719695515 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | 3M Deutschland GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/250 |
| Чиста ширина продукту | 11.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 14.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.357 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 21.5 cm |
| довжина коробки | 73 cm |
| Вага коробки | 3.57 kg |
| Маса нетто | 0.36 kg |
