Захисні навушники з маскою G500, Kerbl
SKU
34738
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34738 |
| Старий код SKU | 10-5962 |
| Код постачальника | 34738 |
| Основний EAN-13 | 4046719892204 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269060 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | 3M Deutschland GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.88 kg |
| Ширина коробки | 55 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 70.5 cm |
| Вага коробки | 10.56 kg |
| Маса нетто | 0.88 kg |

