Захисні навушники з підключенням до Bluetooth, 3M
SKU
34749
| Марка | 3M |
|---|---|
| Другий код | 34749 |
| Старий код SKU | 10-9274 |
| Код постачальника | 34749 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85183000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | 3M Deutschland GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.505 kg |
| Ширина коробки | 19.5 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 2.02 kg |
| Маса нетто | 0.51 kg |
