Захисні окуляри, розмір універсальний, Kerbl
SKU
34671
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34671 |
| Старий код SKU | 10-5923 |
| Код постачальника | 34671 |
| Розмір | Універсальний |
| Основний EAN-13 | 4018653346716 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90049010 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 1.093 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
