Захист від перегинів нагрівальних кабелів, Kerbl
SKU
296098
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 296098 |
| Старий код SKU | 10-0875 |
| Основний EAN-13 | 4018653132401 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 296098 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
