Закритий лоток Minka, біло-бежевий, 57 х 39 х 41 см, Kerbl
SKU
81571
- з дверцятами, фільтром, що видаляє неприємні запахи, і ручкою для перенесення
- розміри: 57 x 39 x 41 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81571 |
| Колір виробника | темно-коричневий/кремовий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653067680 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81571 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/108/3456 |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 1.22 kg |
| Маса нетто | 1.22 kg |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 7.32 kg |