Замінний латунний клапан для поїлок 221500/222000, Kerbl
SKU
22202/1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 222021 |
| Старий код SKU | 10-2007-005;222021 |
| Основний EAN-13 | 4018653085455 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818079 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Маса нетто | 0.075 kg |
